RT0201BRD072K61L
MFR.Part #
RT0201BRD072K61L
JLCPCB Part #
C852228
Description
-55℃~+125℃ 2.61kΩ 50mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS