RK73H1HTTC7320F
MFR.Part #
RK73H1HTTC7320F
JLCPCB Part #
C2575582
Description
-55℃~+155℃ 50mW 732Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS