RK73H1HTTC7322D
MFR.Part #
RK73H1HTTC7322D
JLCPCB Part #
C7284017
Description
-55℃~+155℃ 50mW 73.2kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS