RK73H1HTTC6800F
MFR.Part #
RK73H1HTTC6800F
JLCPCB Part #
C173323
Description
-55℃~+155℃ 25V 50mW 680Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS