RN73H1JTTD1093F10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1JTTD1093F10
JLCPCB Part #
C4148162
Package
0603
Description
100mW 109kΩ Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS