HV732ARTTD516J
MFR.Part #
HV732ARTTD516J
JLCPCB Part #
C6637777
Description
-55℃~+155℃ 250mW 51MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS