RK73H1HTTC1650D
MFR.Part #
RK73H1HTTC1650D
JLCPCB Part #
C2578318
Description
-55℃~+155℃ 165Ω 50mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS