ERJ-1GEF1693C
MFR.Part #
ERJ-1GEF1693C
JLCPCB Part #
C19467746
Description
-55℃~+125℃ 169kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS