RK73H1HTTC61R9D
MFR.Part #
RK73H1HTTC61R9D
JLCPCB Part #
C2578289
Description
-55℃~+155℃ 50mW 61.9Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS