ERJ-1GJJ684C
MFR.Part #
ERJ-1GJJ684C
JLCPCB Part #
C20022524
Description
-55℃~+125℃ 50mW 680kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS