RK73H1HTTC6193F
MFR.Part #
RK73H1HTTC6193F
JLCPCB Part #
C5242648
Description
-55℃~+155℃ 50mW 619kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS