RN73H1JTTD1242B50
MFR.Part #
RN73H1JTTD1242B50
JLCPCB Part #
C4242055
Description
100mW 12.4kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS