RK73H1HTTC6192F
MFR.Part #
RK73H1HTTC6192F
JLCPCB Part #
C5242647
Description
-55℃~+155℃ 25V 50mW 61.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS