RN73R2ETTD7410F50
MFR.Part #
RN73R2ETTD7410F50
JLCPCB Part #
C4241881
Description
-55℃~+155℃ 250mW 741Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS