RN73R2ETTD35R2F50
MFR.Part #
RN73R2ETTD35R2F50
JLCPCB Part #
C2604161
Description
-55℃~+155℃ 250mW 35.2Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS