RK73H1HTTC6191F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73H1HTTC6191F
JLCPCB Part #
C2575560
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 50mW 6.19kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS