AA0201FR-0717K8L
MFR.Part #
AA0201FR-0717K8L
JLCPCB Part #
C2102553
Description
-55℃~+155℃ 17.8kΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS