HV732HRTTE2403D
MFR.Part #
HV732HRTTE2403D
JLCPCB Part #
C5738652
Description
-55℃~+155℃ 240kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS