RK73H1HTTC60R4D
MFR.Part #
RK73H1HTTC60R4D
JLCPCB Part #
C6270458
Description
-55℃~+155℃ 50mW 60.4Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS