SG73S2ETTD180J
MFR.Part #
SG73S2ETTD180J
JLCPCB Part #
C4083388
Description
-55℃~+155℃ 18Ω 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS