RK73H1HTTC49R9D
MFR.Part #
RK73H1HTTC49R9D
JLCPCB Part #
C2578282
Description
-55℃~+155℃ 49.9Ω 50mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS