RN73H2ATTD1183B50
MFR.Part #
RN73H2ATTD1183B50
JLCPCB Part #
C2540554
Description
-55℃~+155℃ 118kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS