RK73H1HTTC4702F
MFR.Part #
RK73H1HTTC4702F
JLCPCB Part #
C173336
Description
-55℃~+155℃ 25V 47kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS