SG73P2ATTD10R7F
MFR.Part #
SG73P2ATTD10R7F
JLCPCB Part #
C4171503
Description
-55℃~+155℃ 10.7Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS