RK73H1HTTC4701F
MFR.Part #
RK73H1HTTC4701F
JLCPCB Part #
C173339
Description
-55℃~+155℃ 25V 4.7kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS