RK73H1HTTC4700D
MFR.Part #
RK73H1HTTC4700D
JLCPCB Part #
C2579221
Description
-55℃~+155℃ 470Ω 50mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS