RN732BTTD6042F50
MFR.Part #
RN732BTTD6042F50
JLCPCB Part #
C4288691
Description
-55℃~+155℃ 125mW 60.4kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS