SG73P1JTTD1373F
MFR.Part #
SG73P1JTTD1373F
JLCPCB Part #
C3915376
Description
-55℃~+155℃ 137kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS