RK73H1HTTC4423F
MFR.Part #
RK73H1HTTC4423F
JLCPCB Part #
C369016
Description
-55℃~+155℃ 25V 442kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS