HV731JTTD6814F
MFR.Part #
HV731JTTD6814F
JLCPCB Part #
C4184197
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.81MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS