RK73H1HTTC4421D
MFR.Part #
RK73H1HTTC4421D
JLCPCB Part #
C2579205
Description
-55℃~+155℃ 4.42kΩ 50mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS