ERJ-1GJJ103C
MFR.Part #
ERJ-1GJJ103C
JLCPCB Part #
C20022383
Description
-55℃~+125℃ 10kΩ 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS