RN732BTTD2710D50
MFR.Part #
RN732BTTD2710D50
JLCPCB Part #
C3963586
Description
-55℃~+155℃ 125mW 271Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS