RK73H1HTTC4322D
MFR.Part #
RK73H1HTTC4322D
JLCPCB Part #
C2579002
Description
-55℃~+155℃ 43.2kΩ 50mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS