RN731JTTD37R0F25
MFR.Part #
RN731JTTD37R0F25
JLCPCB Part #
C3994413
Description
-55℃~+155℃ 37Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS