RK73H1HTTC4020F
MFR.Part #
RK73H1HTTC4020F
JLCPCB Part #
C7343259
Description
-55℃~+155℃ 402Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS