HV733ATTE8662D
MFR.Part #
HV733ATTE8662D
JLCPCB Part #
C4145765
Description
-55℃~+155℃ 1W 86.6kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS