RK73H1HTTC3832D
MFR.Part #
RK73H1HTTC3832D
JLCPCB Part #
C5875205
Description
-55℃~+155℃ 38.3kΩ 50mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS