SG73P2ERTTD2492D
MFR.Part #
SG73P2ERTTD2492D
JLCPCB Part #
C7312108
Description
-55℃~+155℃ 24.9kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS