RN73R2ETTD2490D10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2ETTD2490D10
JLCPCB Part #
C2608133
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 249Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS