RK73H1HTTC3601D
MFR.Part #
RK73H1HTTC3601D
JLCPCB Part #
C2579197
Description
-55℃~+155℃ 3.6kΩ 50mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS