RK73H1HTTC30R1D
MFR.Part #
RK73H1HTTC30R1D
JLCPCB Part #
C2578766
Description
-55℃~+155℃ 30.1Ω 50mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS