RN73H2BTTD2030F25
MFR.Part #
RN73H2BTTD2030F25
JLCPCB Part #
C2541274
Description
203Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS