RK73H1HTTC3092D
MFR.Part #
RK73H1HTTC3092D
JLCPCB Part #
C2579073
Description
-55℃~+155℃ 30.9kΩ 50mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS