RK73H1HTTC3092F
MFR.Part #
RK73H1HTTC3092F
JLCPCB Part #
C2575511
Description
-55℃~+155℃ 30.9kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS