RK73H1HTTC26R1D
MFR.Part #
RK73H1HTTC26R1D
JLCPCB Part #
C5875201
Description
-55℃~+155℃ 26.1Ω 50mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS