RK73H1HTTC24R9F
MFR.Part #
RK73H1HTTC24R9F
JLCPCB Part #
C830290
Description
-55℃~+155℃ 24.9Ω 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS