SG73P2ERTTD560J
MFR.Part #
SG73P2ERTTD560J
JLCPCB Part #
C7079665
Description
-55℃~+155℃ 56Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS