RK73H1HTTC24R0F
MFR.Part #
RK73H1HTTC24R0F
JLCPCB Part #
C2480318
Description
-55℃~+155℃ 24Ω 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS