RK73H1HTTC34R0F
MFR.Part #
RK73H1HTTC34R0F
JLCPCB Part #
C2575422
Description
-55℃~+155℃ 34Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS